Школяр після бійки між селами помер у реанімації

Опубліковано:
18 Вересня, 2015 о 10:17
Школяр після бійки між селами помер у реанімації
Фото з відкритих джерел

Школяр, який потрапив у реанімацію після сутички між селами Дроздинець та Березове тиждень тому, помер минулої ночі. Про це повідомили іРівне у рівненській міліції:

 

– Він помер минулої ночі внаслідок отриманих травм, – повідомила керівник прес-служби обласної міліції Інна Березовська.

 

Після сутички між селами на Рівненщині школяр потрапив у реанімацію

 

Нагадаємо, неповнолітній школяр постраждав під час бійки 13 вересня поблизу урочища “Юзефіна”. Хлопця одразу доставили до реанімації з відкритою черепно-мозковою травмою.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #реанімація, #смерть, #тернопіль, #тернопільські новини, #школяр
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: