Олександр Доній

Олександр Доній

громадський діяч, Народний депутат України 6-7 скликання, керівник арт-об’єднання "Остання барикада"

Отруєні мандарини: Як українські телевізійники продовжують допомагати російській пропаганді

01.02.2016 18:43   Джерело: Соціальні мережі
Автор : Олександр Доній

31 січня 2016 року по популярному каналу 1+1 був показаний російський серіал "Лагода". Типовий зразок російської пропаганди на тему Другої світової війни. Кляті німці намагаються отруїти дітей блокадного Ленінграда отруєними мандарінами(дивно,що не апельсинами. Але теж такими підкреслено яскраво помаранчевими на тлі сірого у кольорах фільму). Принципова радянська розвідка (угу, не нагадаєте, хто з Пітерського КГБ зараз найбільш відомий?) героїчно бореться з підступними ворогами.Нарешті наприкінці фільма стає відомим головний підступний ворог-зрадник, який мотивує свій вчинок тим,що під час Голодомору його родина займалася канібалізмом(не треба нагадувати , яка країна асоціюється з Голодомором?). Зрадник покараний і знищений.Ленінградські дітлахи врятовані. Отруєні мандарини горять яскравим полум'ям.


Російська агітка знята у 2013 році. Прем'єра на Першому російському каналі відбулася 27 січня 2014 року. Це означає, що український канал(1+1) купив це російський мілітарний фільм вже після Майдану.І показує нині.Після російської агресії в Україну.Коли кожна російська мілітарна пропаганда впливає на посилення російьких колаборантів в Україні, і спрямована на деморалізацію українців. Тобто, український канал, який говорить про "патріотизм", допомогає Росії співати агітки про "отруєні мандарини" та "зрадників-голодоморців"....


До речі, це питання не до одного 1+1. Російські мілітарні агітки продовжують крутитися і на інших українських каналах. Принаймні, на ICTV на минулому тижні повторювався російський військовий серіал "Диверсант". То в мене питання то топ-менеджерів українських каналів:

1.Ви робите вигляд,що Ви тупі?
2.Вам гроші очі заліпили?
3.Вам доплачує посольство Росії?


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Соціальні мережі