Якість води у водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС у вересні залишалася стабільно високою

Опубліковано:
11 Жовтня, 2025 о 07:07
За результатами моніторингу, проведеного еколого-хімічною лабораторією, якість води у водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС у вересні залишалася стабільно високою. За окремими показниками вона перевищує якість води річки Горинь у межах м. Нетішин.
 
Відсутні скиди в навколишнє природне середовище. Перевищень нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел не зафіксовано.
 
Сумарні викиди забруднюючих речовин залишаються значно нижчими за встановлений потенційний рівень, що свідчить про ефективне функціонування систем екологічного контролю на ХАЕС.
 
null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #довкілля, #енергоатом, #Нетішин, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #ХАЕС
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: