Влада Рівненщини знову вступить в діалог із регіональним бізнесом
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 17 Березня, 2025 о 08:12
22.06.2026
14:40:48
У понеділок, 17 березня, відбудеться розширена онлайн-зустріч із представниками підприємств країни в межах роботи національної платформи «Діалог влади та бізнесу».
Тема: Презентація цифрової аналітичної платформи «Пульс» і нових інструментів взаємодії між владою та підприємцями.
Запрошуємо усіх підприємців Рівненщини онлайн взяти участь у цьому засіданні.
Посилання на трансляцію: https://www.youtube.com/@ДіалогВладаБізнес
Офіційний канал платформи: https://t.me/dialogvladabiznes
Пресслужба Рівненської ОДА
13:47, 22 Червня, 2026
09:12, 19 Червня, 2026
22:09, 17 Червня, 2026