Стрільці з Рівненщини здобувають медалі в Європі
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 11 Березня, 2025 о 08:12
22.06.2026
16:58:47
Заслужений майстер спорту, рівнянин Олег Омельчук в команді зі спортсменами з Києва та Львова виборов бронзову нагороду дорослого чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Змагання стартували в хорватському місті Осієк. Стріляли класичну вправу – 60 пострілів.
За останній тиждень це не перша медаль стрільців з Рівненщини.
Перед тим в Осієку відбувся чемпіонат Європи серед юніорів зі стрільби кульової. У ньому також брали участь вихованці Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Максим Камінський та Ілля Лащ.
Як ми повідомляли раніше, перший здобув два срібла у командних змаганнях зі спортсменами з Дніпра.
Тренує медалістів Сергій Бондар.
Пресслужба Рівненської обласної ради
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026