У Рівненському протипухлинному центрі обмежили відвідування стаціонару: яка причина
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 4 Березня, 2025 о 11:12
22.06.2026
20:21:45
Через те, що в Рівненському обласному протипухлинному центрі значно побільшало хворих на грип та ГРВІ як серед пацієнтів, так і серед персоналу, тут вдалися до карантинних обмежень – тимчасово заборонили відвідувати пацієнтів стаціонару.
– Просимо вас врахувати ці обмеження під час планування візитів до центру. Ми цінуємо ваше розуміння та співпрацю в цей непростий час, – йдеться в повідомленні центру.
Пресслужба Рівненської облради
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026