Вже є перші підопічні: оновлене відділення психоневрологічного інтернату в Острозі розпочало роботу
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 31 Січня, 2025 о 08:12
24.06.2026
13:08:43
Відділення №3 Острозького психоневрологічного інтернату почали створювати у 2024 році.
Для цього комунальному закладу обласної ради передали будівлю колишньої школи-інтернату. Щоб зробити капітальний ремонт приміщення, з обласного бюджету виділили 12,9 млн грн.
Днями перші підопічні оселилися в оновлене приміщення. За словами директора інтернату Івана Ткачука, там перебуватиме 82 людини, частина з яких – внутрішньо переміщені особи з аналогічних соціальних закладів. Для того, щоб доглядати за підопічними нового відділення штатну чисельність персоналу збільшили. Відповідне рішення нещодавно прийняли депутати профільної комісії РОР з питань соціальної політики і соціального захисту населення.
Пресслужба Рівненської облради
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026