«Шкільні ліги» вже поповнилися понад 150-тьма командами з Рівненщини
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 7 Жовтня, 2024 о 08:12
26.06.2026
21:38:07
167 команд Рівненщини вже зареєструвалися на участь в новому сезоні проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Цього разу до баскетболу, волейболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування додалися турніри з гандболу та регбі. Ці команди представляють 88 навчальних закладів. «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це масштабний дитячо-юнацький спортивний проєкт, ініційований Президентом. Його головна мета – дати можливість дітям психоемоційно розвантажитись в умовах війни», – розповів очільник області.
Нагадаємо, реєстрація триватиме до 30 жовтня на офіційному сайті https://scl.gov.ua/
Пресслужба Рівненської ОДА
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026