Команда з Рівненщини здобула золото на чемпіонаті України з кульової стрільби
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 28 Червня, 2024 о 09:12
27.06.2026
21:14:33
Спортсмени з Рівненщини посіли призові місця на чемпіонаті України з стрільби кульової, що проходить у Вінниці.
Під час змагань учень Обласної школи вищої спортивної майстерності Олег Омельчук разом із учнями перемінного складу Максимом Камінським і Іллею Лящем здобули командне золото.
В індивідуальному заліку Олег Омельчук завоював срібну медаль у вправі МП-6.
Пресслужба Рівненської облради
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026