Без вуличного освітлення: на Рівненщині закликають максимально економити електроенергію
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 12 Червня, 2024 о 13:12
28.06.2026
05:04:55
Рівненська ОВА закликала громади обмежити вуличне світло, а бізнес – відмовитися від підсвічування вивісок, вітрин, сітілайтів. Таким чином економити електроенергію.
Відповідний лист направили у районні військові адміністрації та усі тергромади.
У свою чергу, працівники підрозділів ОВА, а також інших органів влади мають максимально відмовитися від використання енергозатратного обладнання, зокрема, кондиціонерів.
Пресслужба РівнеОДА
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026