У місті Дубно поряд із школою завершується реконструкція басейну. Будівельні роботи виконані на понад 80%.

«Більше 8 років басейн пустував. А зараз застаріла будівля перетворюється на яскравий, енергоефективний та комфортний спортивний об’єкт. Юні спортсмени матимуть чудові умови для занять плаванням. Оновлюють басейн в рамках президентської програми «Велике будівництво», загалом залучили понад 22 мільйонів гривень із різних джерел», – розповів голова ОДА Віталій Коваль.

Будівлю вже повністю добудували і утеплили, покрівлю замінили, а фасад приміщення зробили яскравим. На черзі – гідроізоляція та оздоблення чаші басейну, монтування теплої підлоги та встановлення натяжної стелі. Врахували норми щодо інклюзивності.

«Будівля буде гарною, безпечною та зручною. Басейн завдовжки 30 метрів міститиме 5 доріжок для плавання, а також тренерські, гардеробні та душові кімнати», – зазначив заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА Василь Мельник.

До слова, на території школи є сучасне футбольне поле, згодом працюватиме ще й басейн. Тому дозвілля школярів буде насиченим і цікавим. Разом з тим, басейн зможуть відвідувати усі мештанці міста Дубно.

Прес-служба РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #басейн, #будівництво, #Дубно, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: