Які зміни відбулися в роботі Рівненського діагностичного центру?
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 4 Листопада, 2020 о 17:13
22.06.2026
17:00:03
З 3 по 12 листопада лабораторія Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру припиняє свою роботу у зв’язку з ростом захворюваності на Covid-19.
Як повідомив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру Роман Шустик, із 3 листопада заклад працює зі змінами.
Вони прийняті у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. А також з метою запобігання поширенню на території лікувально-діагностичного центру гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Зокрема, з 3 по 12 листопада призупинено роботу лабораторії закладу.
Крім того, з 3 листопада прийом пацієнтів персоналом відділення діагностичної ендоскопії здійснюється тільки при наявності негативних ІФА або ПЛР тестів. Термін дії яких – 72 години.

За матеріалами прес-служби РОДА
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026