Рокитнівчанка буде отримувати стипендію Кабінету Міністрів України

Опубліковано:
3 Липня, 2020 о 19:13

Валерія Басич посіла перше місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури.

Десятикласниця Рокитнівської ЗОШ №3 Валерія Басич отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України.

Учениця стала переможницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Про призначення стипендії йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України.

За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #КМУ, #новини рівненщини, #новини рівного, #Олімпіада, #освіта, #рівне, #рівненські новини, #Рокитнівщина, #стипендія
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: