У Сарнах вогнеборці врятували будинок від вогню

Опубліковано:
24 Лютого, 2020 о 15:13

Пожежа сталася ввечері 23 лютого. Причина та збитки встановлюються.

23 лютого о 16-40 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві в місті Сарни по вулиці Севастопольській.

До місця виклику було направлено два чергових пожежно-рятувальних відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини міста.
Горіла прибудова до житлового будинку розміром 2х6м. Була загроза поширення вогню на житловий будинок та поруч розташовану господарчу будівлю.

На гасіння бійці ДСНС подали з різних сторін три водяні стволи. О 16:46 пожежу вдалося локалізувати, а о 17:30 повністю ліквідувати.

Пошкоджено стіну житлового будинку на площі 8 м2. Врятовано житловий будинок та господарську будівлю. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

До гасіння було залучено дві одиниці техніки та семеро рятувальників.

ц1.jpg  ц2.jpg

ц3.jpg  ц4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Головного управлівління ДСНС України у Рівненській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ДСНС, #новини рівненщини, #новини рівного, #пожежа, #рівне, #рівненські новини, #рятувальники, #Сарни
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: