У Рівному відсвяткували баскетбольне свято

Опубліковано:
5 Січня, 2020 о 22:32

Варто зауважити, що свято проводять вже 37 років підряд.

Вже 37 років поспіль в Рівненській ОСДЮСШОР підбивають підсумки минулого та входять в новий сезон по-святковому. Третього січня відбулось традиційне нагородження кращих спортсменів, команд та меценатів спортивної школи.

За матеріалами http://vse.rv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #баскетбол, #новини рівненщини, #новини рівного, #ОСДЮСШОР, #рівне, #рівненські новини, #свято, #традиція
Статті
Інтерв'ю
Мар"яна Рева
12:34, 25 Червня, 2026

Бути донором крові – це не подвиг, а обов’язок, – Мар‘яна Рева

Блоги
ТОП новини рівненщини: