У Рівному відсвяткували баскетбольне свято
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 5 Січня, 2020 о 22:32
27.06.2026
14:34:45
Варто зауважити, що свято проводять вже 37 років підряд.
Вже 37 років поспіль в Рівненській ОСДЮСШОР підбивають підсумки минулого та входять в новий сезон по-святковому. Третього січня відбулось традиційне нагородження кращих спортсменів, команд та меценатів спортивної школи.



За матеріалами http://vse.rv.ua
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026