Рівненські рятувальники взяли участь у нараді Управління охорони здоров’я
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 20 Листопада, 2019 о 08:13
28.06.2026
12:43:54
Під час наради було наголошено на проведенні роз’яснювальної роботу з пацієнтами, щодо попередження опікового травматизму та загибелі людей на пожежах.
19 листопада працівники Рівненського міськрайонного управління взяли участь у проведені наради Управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому.
Особливу увагу рятувальники приділили питанню дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, розробленню заходів щодо недопущення виникнення пожеж на підконтрольних об’єктах у пожежонебезпечний осінньо-зимовий період. Також було наголошено на проведенні роз’яснювальної роботу з пацієнтами, щодо попередження опікового травматизму та загибелі людей на пожежах.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області
10:59, 28 Червня, 2026
10:32, 28 Червня, 2026
09:47, 28 Червня, 2026