Параканоїсти з Рівненщини перемогли у Польщі

23.05.2019 06:13   Джерело: ВСЕ Рівне
Опубліковано : Вікторія Синиця

Завершився чемпіонат Європи з параканое, що проходив 21-22 травня 2019 року в м. Познань (Польща).

У другий змагальний день рівненські спортсмени не змогли вибороти нагороди.

Наталія Лагутенко посіла п'яте місце на дистанції 200 метрів у класі KL2.

Володимир Вельгун у своєму півфіналі на дистанції 200 метрів у класі VL3 посів п'яте місце і не вийшов до основного фіналу, де розігрувались нагороди. Проте спортсмен завершив змагання на позитивній ноті, вигравши втішний фінал В і в підсумку посівши 9 місце.

Отож, рівненські спортсмени на чемпіонаті Європи з параканое вибороли дві нагороди: Микола Синюк - золоту і Наталія Лагутенко - срібну.

Вітаємо спортсменів та їх тренера Камлочука Леоніда Васильовича з вдалими виступами.

Бажаємо подальших спортивних та життєвих перемог.

Джерело: ВСЕ Рівне