Попри спалах захворювання на кір, у школі на Рівненщині карантин вводити не збираються (Відео)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 10 Листопада, 2018 о 07:31
22.06.2026
17:39:28
З початку навчального року у Квасилівському НВК «школа ліцей» на кір захворіло 73 дитини. Лише за останній тиждень 14. Батьки б’ють на сполох. Дехто вважає, що школу варто закрити на карантин.
Проте директор освітнього закладу запевняє, що ситуацію контролюють. Більше, далі у сюжеті “Рівне 1”.
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026