Попри спалах захворювання на кір, у школі на Рівненщині карантин вводити не збираються (Відео)

Опубліковано:
10 Листопада, 2018 о 07:31
Попри спалах захворювання на кір, у школі на Рівненщині карантин вводити не збираються (Відео)
Фотоілюстрація з мережі Інтернет

З початку навчального року у Квасилівському НВК «школа ліцей» на кір захворіло 73 дитини. Лише за останній тиждень 14. Батьки б’ють на сполох. Дехто вважає, що школу варто закрити на карантин.

Проте директор освітнього закладу запевняє, що ситуацію контролюють. Більше, далі у сюжеті “Рівне 1”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #дитсадок, #захворювання, #квасилів, #кір, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #школа
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: