Центри безпеки громадян активно будуються на Рівненщині
- Опубліковано: Яна Замкова
- —
- 2 Листопада, 2018 о 19:50
23.06.2026
21:29:45
Забезпечити безпеку громадян – ключова функція держави!!! Тому на Рівненщині активно створюються і у найближчому майбутньому функціонуватимуть Центри безпеки громадян. Так, зокрема, на завершальній стадії будівництва знаходяться Центри у Біло Криницькій та Миляцькій об’єднаних територіальних громадах Рівненського та Дубровицького районів, повідомляють у ГУ ДСНС України у Рівненській області.
До «Центру безпеки громади» входитиме пожежно-рятувальна команда та представники Національної поліції, а за необхідності і фельдшерсько-акушерський пункт. Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території громади, значно скоротить фінансові витрати об’єднаних територіальних громад на їх утримання. Така практика вже тривалий час існує в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині та інших країнах Європи.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026