Лікарка з Рівного отримала відзнаку всеукраїнської громадської організації (Фото)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 31 Жовтня, 2018 о 10:03
25.06.2026
04:57:39
Лікаря-офтальмолога Рівненської обласної дитячої лікарні Ольгу Кухар нагородили відзнакою. Про це повідомляє Рівненська обласна дитяча лікарня.
Жінка отримала медаль ім. Надії Ісааківни Пільман «За заслуги у дитячій офтальмології» Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих офтальмологів України».
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026