За розпилення газового балончика у школі Рівного учню загрожує адмінарешт
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 27 Жовтня, 2018 о 07:57
26.06.2026
10:48:30
Вчора з рівненської ЗОШ №9 евакуювали учнів. А все через те, що один зі школярів розпилив у приміщенні перцевий газ, повідомляє РВ.
Як зазначають у відділі комунікації поліції Рівненської області, подія сталася на перерві. Газ розпилив 16-річний учень, який бешкетував разом зі школярем з іншої школи. Підліток зробив це не навмисно. Проте через досягнення віку адміністративної відповідальності на нього склали протокол за ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (передбачене покарання – штраф від 51 до 119 гривень, або громадські роботи 40 – 60 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб).
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026