Щоб викликати газовиків у Сарнах, треба телефонувати до місцевих рятувальників
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 22 Жовтня, 2018 о 16:34
25.06.2026
13:22:57
Відсутній зв’язок лінії 104 аварійної диспетчерської служби газу у Сарнах. Про це повідомляє Пожежно-рятувальна Сарни на своїй сторінці у Фейсбуку.
Як зазначають рятувальники, до частини надійшов відповідний лист від Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз». У ньому йдеться про те, що зв’язку нема ще з 7 год ранку.
Тож рятувальники просять у разі екстреної ситуації, яка повязана з аварійною службою газу, повідомляти про це за номерами 101 та 112.
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026