На Дубровиччині біля повстанської могили висадили дуби
- Опубліковано: Яна Замкова
- —
- 13 Жовтня, 2018 о 20:25
26.06.2026
17:35:50
Біля підніжжя Кургану – могили, де поховані українські повстанці на Курашській горі, висадили дуби. Саджали дерева воїн УПА Степан Бакунець разом із головою Дубровицької райдержадміністрації Миколою Петрушком. Долучилися до посадки червоного дуба і голова районної ради Микола Кухарець, Соломіївський сільський голова Олег Білотіл та Бережницький – Мирослав Кремезь. Посадковий матеріал надав ДП “Сарненський лісгосп”, інформує сайт Дубровицької РДА.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026