У Рівному звільняються водії швидких (Відео)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 11 Жовтня, 2018 о 08:25
27.06.2026
04:26:27
Четверо водіїв Рівненської станції екстреної швидкої медичної допомоги звільнилися з початку жовтня.
Про це журналістам UA:Рівне повідомив головний лікар станції Валерій Ковальчук. За його словами, причина – низька заробітна плата. Через відсутність водіїв зменшили і кількість карет швидкої.
Деталі – у сюжеті UA:Рівне.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026