Нова партія бейбі-боксів надійшла у Рівненську область (Фото)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 6 Жовтня, 2018 о 09:31
26.06.2026
06:23:02
Ще 462 пакунки маляти привезли на Рівненщину. Це вже третя партія бейбі-боксів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Загалом протягом вересня-жовтня в місцеві управління соцзахисту передали 951 бейбі-бокс.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026