Рибалку, який пропав безвісти кілька днів тому на Рівненщині, знайшли мертвим (Фото)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 4 Жовтня, 2018 о 14:18
26.06.2026
07:57:10
Жителя Квасилова Леоніда Бойка, який зник ще 29 вересня, знайшли мертвим у одному зі здолбунівських ставків.
Тіло помітила здолбунівчанка вчора, близько 14 години. Вона впізнала у ньому рибалку, який був там кілька днів тому.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, ознак насильницької смерті на тілі не виявили. Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026