Херсонські успіхи та невдачі «кардиналівців»

24.09.2018 23:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Микола Пікула

З перемоги стартував МФК "Кардинал-Рівне" у новому турнірі Асоціації футзалу України - Кубку ліги. У стартовому турі у Херсоні команда Станіслава Гончаренка обіграла хмельницький "Сокіл" - 4:2.

Рівняни упевнено розпочали гру – на 5-ій хвилині рахунок  відкрив Максим Мануйленко, згодом відзначився Роман Горпинич. Після перерви команди обмінялися влучними ударами – у нас знову забивали Мануйленко та Горпинич. У хмельничан – Владислав Первеєв і Богдан Чех.

А ось у другому поєдинку наші земляки поступилися господарям, «Продексіму» – 2:4. Херсонці упевнено атакували і до 35-ї хвилини лідирували – 4:0. Лише після цього рівняни Володимир Поночовний і Віктор Кравцов змогли двічі «розпечатати» ворота господарів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews