У Рівному музейники обговорять питання збереження культурної спадщини
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 17 Вересня, 2018 о 21:43
13.03.2026
12:51:57
Під час засідання організаційного комітету під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко обговорили основні деталі проведення заходу, інформує прес-служба Рівненської ОДА.
«Як відомо, 2018-й рік в Україні оголошено Роком охорони культурної спадщини. Тому, аби привернути увагу до проблематики у цій сфері, а також розвитку туризму, ми запланували проведення такого масштабного міжнародного заходу. Він пройде під гаслом «Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім». До нас приїдуть науковці та музейники не лише з України, а й з Німеччини та Польщі», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Захід проведуть 5-6 жовтня на базі Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Окрім пленарного та секційних засідань в його рамках зберуть круглий стіл «Інноваційні технології в музейній, бібліотечній та архівній справі». Програма наукової конференції включає і виїзд на об’єкти культурної спадщини Рівненщини, зокрема, Корецького та Березнівського районів. За напрацюваннями учасників видадуть науковий збірник майже 60 авторів – з Києва, Львова, Маріуполя, Ужгорода, Польщі, Німеччини, а також місцевих краєзнавців
08:13, 13 Березня, 2026
06:58, 13 Березня, 2026
06:39, 13 Березня, 2026