У Рівному відбувся перший медичний пікнік (Відео)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 28 Серпня, 2018 о 16:12
23.06.2026
20:33:04
У День міста, 26 серпня, у Рівному відбувся перший медичний пікнік. Захід провели у рівненському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.
Під час медичного пікніка присутні мали можливість отримати безкоштовні консультації, здати аналізи, виміряти тиск, познайомитися з лікарями та отримати багато корисної інформації.
За матерілами https://ritm.tv
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026