На автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Бабин трапилась ДТП (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 19 Серпня, 2018 о 16:13
22.06.2026
23:18:36
У суботу, 18 серпня, о 17:10 на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Бабин Гощанського району співробітники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини надавали допомогу працівникам ДП «Рівнеоблавтодор» по змиванню палива-мастильних матеріалів з проїжджої частини дороги після дорожньо-транспортної пригоди.
Легковик потрапив у відбійник. На момент пригоди в салоні перебував водій та пасажир. Ніхто з них не постраждав. На даний час усі обставини з’ясовують працівники поліції.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026