У Рівному обмінюються туристичним досвідом (Фото)

Опубліковано:
15 Березня, 2018 о 17:37
У Рівному обмінюються туристичним досвідом (Фото)
Фото Рівненської ОДА

У Рівному працює Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика». Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Аби поділитися досвідом та обговорити актуальні питання розвитку туристичної галузі, до Національного університету водного господарства та природокористування завітали науковці та фахівці туристичної індустрії з різних куточків України. Над матеріалами конференції працювали також колеги з Польщі, Білорусі, Таджикистану та Грузії.

Захід приурочили 5-річчю створення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП.

null
 Фото Рівненської ОДА

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко розповіла, що нині в ОДА спільно з фахівцями працюють над масштабними проектами, які в майбутньому покращать туристичну привабливість Рівненщини та залучатимуть більшу кількість туристів, і, відповідно, надходження до бюджетів. Це, зокрема, Тараканівський форт, спорткомплекс у Рівному, туристичний продукт «Медове коло» та відродження спідвею. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #досвід, #конференція, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: