Біля комплексу «Скольмо» знайшли отруту (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 11 Лютого, 2018 о 14:17
27.06.2026
10:21:42
На Рівненщині неподалік «луцької траси» біля комплексу «Скольмо» невідомі скинули ртутовмісні лампи, упаковки з написами «яд» та інші речі. Пише «Рівне вечірнє».
Цей факт підтвердили і в ДСНС, і в поліції, на місці працювали спеціалісти, щоб встановити ступінь небезпечності даної знахідки. Після експертизи фахівці прийматимуть рішення, коли і хто має прибрати отруйні відходи.
За матеріалами «Рівне вечірнє».
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026