Рівненські рятувальники провели навчання на території онкодиспансеру (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 28 Січня, 2018 о 12:44
27.06.2026
21:28:04
26 січня у Рівному на території обласного онкодиспансеру провели тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі та порятунку людей. В навчаннях взяли участь три одиниці техніки та 20 чоловік особового складу.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026