Рівнянка звернулася про допомогу – потрібна будка для собак
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 17 Січня, 2018 о 11:13
28.06.2026
04:35:23
Із проханням допомогти замерзаючим тваринам звернулася до рівнян модератор групи «КітПес Рівне» Oksana Bella на сторінці у Фейсбук.
«Змушена звернутися до вас за допомогою!!!
В мене з Валентиною під опікою більше 30-40 собак всіх ми любимо стараємся, щоб ті не голодували і по можливості стерилізуємо. Але в нас в полі собаки, яким дуже потрібна будка – їм ніде притулитися.
Перегляньте також:
- Ще понад півсотні ветеранів із Рівненщини отримають гроші для придбання власного житла
- Центр психосоціальної підтримки для тих, хто пережив травму війни, працює у Дубні
Поставили ящика, але всі тудине поміщаються. Спорудили їм будиночок з картонних коробок, утеплили як змогли. Піарю на різних сайтах, намагаюся хоч когось прилаштувати в добрі руки. Але справа ця не швидка, а на вулиці мороз і тому НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНА ДЕРЕВЯННА БУДКА! ЩОБ ВИЖИТИ!
Вам не потрібна, а нам би дуже знадобилася! 0973075794, 0977360189»
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026