Аварійний автобус придбали у Вараші для перевезення школярів

Опубліковано:
15 Серпня, 2017 о 15:41
Аварійний автобус придбали у Вараші для перевезення школярів
Фото з мережі Інтернет

Автобус з пошкодженими гальмами «MercedesBenz Sprinter» купили у Вараші для школярів, щоб возити їх на екскурсії, через платформу PROZORRO. На це міська рада виділила 1 мільйон 500 тисяч гривень. Переможцем торгів стало приватне підприємство «ВТК «Дельфін»» з міста Нетішин.

Втім, продавець не хоче ні міняти цей автобус на інший, ні повертати гроші. А тому за справу взялася прокуратура, пише Північ-інфо.

Серед виявлених недоліків (їх у списку 15) зокрема, максимальна зношеність гальмівних дисків, що потребує негайної заміни, назовні витікає дизельне пальне та масло, у салоні не працює ні система опалення, ні система кондиціонування та багато іншого, інформує Вараська міська рада.

Невідповідність технічних характеристик придбаного автобусу тендерній документації підтвердилася й під час незалежних перевірок, про що підтверджують документи. Тож управління освіти одразу ж звернулося до приватного підприємства з вимогою замінити неякісний автобус на автобус належної якості, а у разі неможливості заміни – повернути отримані кошти.

Однак, підприємство «ВТК Дельфін» не виявило бажання виконувати взяті на себе зобов’язання, а тому чиновники звернулися до прокуратури, отже наступна зустріч продавців та покупців автобуса відбудеться вже у суді. Паралельно у міській раді створили спеціальну комісію, яка перевірить цю закупівлю та раціональність використання управлінням освіти бюджетних коштів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #автобус, #Вараш, #новини рівненщини, #новини рівного, #перевезення школярів, #пошкоджені гальма, #прокуратура, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: