Президент нагородив рівнянку, яка заснувала Центр для особливих дітей

Опубліковано:
2 Червня, 2017 о 13:13
Президент нагородив рівнянку, яка заснувала  Центр для особливих дітей
Фото: Рівненська ОДА

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня президент Петро Порошенко нагородив виховательку рівненського Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» Тамару Савчук.

Нагороду жінка отримала за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм.

null
Фото: Рівненська ОДА

Тамара Савчук є засновницею Центру. Це перший в Україні заклад, який працює над реалізацією програми раннього втручання. Центр надає підтримку родинам, що виховують дітей з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку.

Головна мета закладу – забезпечити ранню педагогічну реабілітацію та соціальну адаптацію дітей з психофізичними вадами, формування соціально адаптованої особистості.

Девіз Центру: «Втручаймося у проблему раніше, ніж вона завадить щастю дитини».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #орден, #особливі діти, #Президент, #рівне, #рівненські новини, #Тетяна Савчук, #центр
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: